۲ مرداد ۱۴۰۳
  ۲ مرداد ۱۴۰۳

معرفی بخش ها

معرفی بخش ها

معرفی بخش ها

پرسنل کارآزموده، تحصیل کرده و متخصص، سرمایه ای غیر قابل انکار برای گروه تامین صنعت آمن است. ضمن قدردانی فراوان از همکاران این مجموعه، تامین صنعت افتخار همکاری با کارشناسانی را دارد که توضیع فراوانی آن به شرح زیر است:
نمودار پراکندگی پرسنل
نمودار پراکندگی پرسنل بر اساس مقطع تحصیلی

نکته قابل ذکر، پراکندگی نسبتا برابر پرسنل بخش های بازرگانی و فنی در این شرکت بوده، که نشان از تاکید بر تخصصی بودن فرایند تامین تجهیزات دارد. به این معنا که تمامی درخواست های کارفرمایان در مرحله بازرگانی، با نظارت بخش فنی همراه بوده و از مشاوره همکاران در بالا ترین سطح استفاده میشود.

بخش بازرگانی

بازرگانی

وظیفه اصلی تیم تخصصی بازرگانی گروه تامین صنعت، تامین تجهیزات مورد نیاز کارفرمایان از کمپانی های مادر می باشد. بر همین اساس پس از اعلام نیاز کارفرما و تشکیل جلسات تخصصی تیم بازرگانی تامین صنعت با مطالعه و بررسی های لازم و نیز مشورت با کارشناسان بخش فنی شرکت در مدت زمان تعهد شده کالای مورد نیاز را از تولید کننده اصلی تهیه می نماید.

اصالت کالای تامین شده بیش از آنکه مورد رضایت کارفرما باشد آرامش خاطری است برای ما

ویژگی های تیم بازرگانی:

ویژگی های تیم بازرگانی

بخش حمل و نقل

حمل و نقل
واحد حمل در شرکت بازرگانی باید دارای توانایی برنامه‌ریزی دقیق، مدیریت موثر ارتباطات با شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی، و حل مشکلات به‌صورت سریع و کارآمد باشد. ما خرسندیم که در تامین صنعت از از حضور نیروهای با تجربه در زمینه حمل و نقل بین المللی، بهره مندیم.
وظایف واحد حمل و نقل

بخش فروش

واحد فروش، یکی از ارکان مهم شرکت بازرگانی است که با ایجاد روابط موثر با مشتریان و برقراری ارتباطات فعال، به دنبال ارائه خدمات بی‌نظیر و ایجاد تجربه خرید منحصر به فرد می‌باشد. این واحد با استفاده از استراتژی‌های دقیق و خلاقانه، به دنبال بهبود عملکرد فروش، و رشد پایدار شرکت است. همکاران ما در واحد فروش در زمینه های زیر به رشد اهداف شرکت کمک میکنند:
فروش

بخش فنی

توانمندی های فنی در کنار توانمندی های بازرگانی همانند دو بال کارآمد برای این گروه میباشند. حضور پرسنل بخش فنی شرکت در جلسات تخصصی با کارفرمایان و دریافت نقطه نظرات ایشان آغازی است برای ارایه بهترین خدمات ممکن. پس از انجام مطالعات تخصصی و جمع آوری راهکارهای فنی نتایج بررسی ها در قالب گزارش به کارفرما ارایه می گردد. بدین ترتیب کارفرمایان محترم با خاطری آسوده از بررسی های تخصصی انجام شده نسبت به سفارش تجهیزات مورد نظر اقدام خواهند نمود.
وظایف بخش فنی
نمودار پراکندگی پرسنل بخش فنی بر اساس رشته تحصیلی